Oto Ekspertiz işlemi ikinci el araç satın almadan önce kesinlikle yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Kurumsal oto ekspertiz firmaları TSE belgelidir ve güven içinde ikinci el araç satın alımı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ekspertiz kelimesi Türkçe türevi “expert” kelimesinden gelmektedir. Kurumsal oto ekspertiz firmaları dahilinde TSE yetki belgeli oto ekspertiz olmalarının dışında yüksek teknoloji cihaz ve ustaların kalitesidir. Aynı zamanda güvenilir oto ekspertiz firması kesinlikle garantili oto ekspertiz raporu sunmaktadır. Oto Experim olarak tüm şubelerimizde TSE belgesine sahip, yüksek teknoloji cihazlar ve garantili oto ekspertiz raporu sağlamaktayız.

Oto Ekspertiz İşlemi Nedir ve Kapsamlımıdır ?

İkinci el araç alacak olan vatandaşın alacağı aracı kazasız, hasarsız ve sorunsuz bir durumda oldupunu iddia eden satıcıya karşılık güvenli ve kurumsal ihtiyacını karşılamak adına geliştirilmiş bir sektör olan oto ekspertiz hizmeti kurumsal olan firmalar tarafından A’dan Z’ye kontrolünü sağlayarak raporlamaktadır.

Araç dışarıdan bakıldığı taktirde sorunsuz gözükse de birçok parçası değiştirilmiş vb. durumlar olabilir. Oto ekspertiz firması ise bu durum içerisinde teknolojik alt yapısı ve uzman usta kadrosu ile doğru ve tarafsız bir hizmet sağlamaktadır. Sizlere Oto Experim olarak bir aracın oto ekspertiz hizmetinin aşamaları açıklayalım firmamızın belirlediği paket doğrultusunda alıcı ve satıcıya paket seçimi bırakılır. Test parkuruna geçen araç sırasıyla önce detaylı kaporta ve boya durumuna bakılıp araç daha sonra motor mekanik kontrollerine girmektedir. Aynı zamanda araç kaldırılarak tüm alt mekaniksel durumları da değerlendirilir bu işlemler bittikten sonra araç dyno testine ve ustamız tarafından test sürüşüne çıkartılmaktadır. Dyno kontrolü aracın hız ve tork değerleri ve fren testi ile alakalı şanzıman ölçümlerinde önemli bir durumu söz konusudur.

Oto Experim olarak garantili oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Başarılı ve kurumsal bir hizmet adına verdiğimiz oto ekspertiz raporumuz Oto Experim garantisi içerisindedir. Tarafsız ve bağımsızlık ilkemiz ile Türkiye’nin heryerin de oto ekspertiz şubelerimiz mevcuttur. Detaylı bir şekilde oto ekspertiz fiyatları sayfamızız ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
11:06
×
Whatsapp