İkinci el araç alımları içerisinde pek çok sorun ile karşılaşma durumu mevcuttur. İkinci el araç alırken ki genel durumu kurumsal oto ekspertiz hizmeti sağlayan ve teknolojik alt yapısı kuvvetli olan ekspertiz firmalarını tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Mobil oto ekspertiz ise tarafsız ve bağımsız hizmet veren ekspertiz tarafından gerçekleştirilir. Oto ekspertiz hizmeti satın almak güvenli bir ikinci el araç almanızı doğrusal olarak etkilemektedir. Oto Experim olarak mobil oto ekspertiz hizmetimiz tarafsız ve bağımsız bir şekilde ilerlemektedir. Satın almak istediğiniz araç sizden uzak veya farklı bir şehirde ise bunun kontrollerini Oto Experim olarak gerçekleştirmek üzere profesyonel kadro ve ekipman dahilinde oto ekspertiz raporu hazırlamaktayız.

Mobil Oto Ekspertiz Faydaları Nelerdir?

Mobil oto ekspertiz hizmeti ikinci el araç alırken maddi olarak size güvenli bir araç kazandırmış olur. Zaman kaybını en aza indirerek ve yanlış bir satın alımdan da kendinizi korumuş olursunuz. Alacağınız aracı A’dan Z’ye tüm detayları ile garantili oto ekspertiz raporunuz sağlanmaktadır.
Mobil Oto Ekspertiz Yapılan İşlemler Nelerdir?

Satın almak istediğimiz aracın bulunduğu şehirde hizmet veren oto ekspertiz firmamız yok ise mobil oto ekspertiz servisimiz ile kalıcı hizmet vermekteyiz. Yapılan işlemler doğrultusunda oto ekspertiz firması muayenesi yapma işlemi içerisinde aracın motor durumu hasar kaydı iç kontrolü ve hasar kaydı dahilinde iç parçaların kontrolleri sağlanarak elektrikli akım ve akü kontrolü gibi tüm iç aksamları gözden geçirilir. Oto Experim olarak garantili oto ekspertiz hizmeti sağlamaktayız.

Oto Experim
Genellikle 1 saat içerisinde yanıt verir.

Oto Experim
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
11:17
×
Whatsapp